3 000 Ft
Katharina Prato: Die Süddeutsche Küche. Graz-Wien, 1919, Verlag-Bucchandlung Styria. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel, de belül jó állapotban, német nyelven./ Half-linen-binding, in German language.