Vegyes kertészeti könyvek, 4 db: Dr. Józsa Miklós: Fenyők és örökzöldek a kertben, Dr. Brunner Tamás: Törpegyümölcsafanevelés, Dr. Günther Kühle: Szobanövények föld nélkül, Stephen J. Pap: Virágtermesztés növényházban. Különféle kiadásban, és kötésben. Változó állapotban, kettő volt könyvtári példány.
Vegyes gasztronómia könyvek, 5 db: W. Csoma Éva: Ötkarikás szakácskönyv, Hatvany Lili: Ételművészet, életművészet, Pelle Józsefné: Megmérettél..., HVG á la carte. Éttterem és borkalauz. 2003. Szerk.: Gyimesi Zsuzsa, Láng György: Konyhai különlegességek és képtelenségek, Elisabeth Meyer zu Stieghorst: Szárnyasételek. Különféle kiadásban, és kötésben. Változó állapotban, egy részük volt könyvtári pé...
Schlickeysen Gusztáv: Gyümölcs és kenyér. Az ember tudományos diatetikája. Fordította Moldován Árpád. Bp., é.n., Légrády Testvérek. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, szakadozott borítóval, a könyvtest és a borító részben elvált, a kötése sérült.
Halász, Zoltán - Lang, George: Gundel 1894-1994. Bp., 1993, Helikon. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban, német nyelven. Jó állapotban./ Linenbinding, in paper cover, in german language.