Könyvek: Militária

Tételek száma: 29

Kertész Elemér-De Sgardelli Caesar: A frontharcos eszme szolgálatában. Vitéz Gróf Takách-Tolvay József előszavával. [Bp., [1942], Magyar Front, 407+(1)+128 (bajtársi adattár) + 95 p. (arcképek). Kiadói aranyozott egévászon-kötés, kissé viseltes gerinccel, kissé laza fűzéssel, gazdag képanyaggal illusztrálva. Névreszóló oklevéllel a megrendelésről, amellyel támogatta a Országos Tűzharcos Székház létesítését.
15215.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
15216.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Hollósy-Kuthy László: Élményeim a második világháború alatt 1939-1945. Székfesfehérvár, 1992, Vörösmarty Nyomda (Fejér Megyei Levéltár Közleményei 14.). Papírkötésben, jó állapotban.
15217.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
Ívás István: Az utolsó székely határőrök. Katonaságom története 1943-1944. Bp., 2004, Timp Kiadó. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15218.

Kikiáltási ár:
800 Ft
16
Keitel vezértábornagy visszaemlékezései. Szerk.: Sipos Péter. Bp., 1997, Kossuth. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15219.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Dr. Mészáros János: Honvédek imakönyve. Bevezetéssel és háborús imákkal ellátta Dr. Hász István tábori püspök. Bp., 1942, Római Kat.Tábori Püspökség. Kiadói kopottas félvászon-kötés, ajándékozási sorokkal.
15220.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15
3 db katonai könyv: Szabó Mátyás: Horthy István repülőtiszt halála (1999); Hernádi Gyula: Borotvált tabló (1980); Náray Antal: Visszaemlékezése (1988). Papír- ill. kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15221.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Dr. Mészáros János: Honvédek imakönyve. Bevezetéssel és háborús imákkal ellátta Dr. Hász István tábori püspök. Bp., 1942, Római Kat.Tábori Püspökség. Kiadói félvászon-kötés.
15222.

Kikiáltási ár:
800 Ft
11
2 db könyv: A magyarországi hadjárat 1849. Orosz szemtanúk a magyar szabadságharcról (1988); Heresch, Elisabeth: II. Miklós (1995). Vászon- ill. kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15223.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2 db militária könyv: Tóth Ágoston honvéd ezredes, a katona és térképész (1987); Az erőd bevétele. Válogatás a világirodalom legjobb katonaelbeszéléseiből (1980). Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15224.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Macksey, Kenneth: Kesselring. A stratégia német mestere a II. világháborúban. Bp.,2001, Hajja & Fiai. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15225.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Regan, Geoffrey: Döntő csaták. Ötvenhárom csata, amely Szalamisztól az öbölháborúig megváltoztatta a világot. Bp., 1993, Panem. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15226.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft