15453.
292. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Társadalomtudomány
2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
Dr. Ranschburg Pál: Az emberi elme II. Érzelem, ösztön, akarat, egyéniség. Pantheon Ismerettára. Budapest, 1923, Pantheon Irodalmi Intézet Rt. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, intézményi bélyegzővel.