Horváth Ernő: A repülőmotor szerkezete, működése és üzemzavarai. Budapest, 1922, Németh József Technikai Könyvkereskedése. Aerotechnikai Könyvtár 2. sz. Átkötött, kopottas félvászon kötésben.
Franz Anton von Marcher: Beyträge zur Eisenhütten-Kunde als ein Versuch, die Eisen-Hüttenmännischen Kunst-Regeln durch Theorie und Erfahrungen näher zu berichtigen. VI. kötet 1. rész. Klagenfurt, 1807, Keinmayer & Kümel, 16+410 p.+4 kihajtható táblával. Korabeli papírkötés, viseltes borítóval, kopottas borítóval, sérült, hiányos gerinccel, egy kijáró táblával, német nyelven./
Contemporary paperbinding, the cover in poor condition, with a damaged cover, and spine, in German language.
Építési zsebkönyv I-II. Szerk.: Dr. Möller Károly. Bp., 1943, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói kopottas egészvászon-kötés, II. kötet gerince sérült, az I. kötet megviselt állapotban, a gerince sérült, a hátsó borító sérült, a borító elvált a könyvtesttől, de a könyvtest egyben van.
Böckh János: A Petroleumra való kutatások állása a Magyar Szent Korona Országaiban. Magyar Királyi Földtani Intézet évkönyve. XVI. Bp., 1907-1908, Franklin-Társulat Könyvnyomdája, 371-479 p. Átkötött félvászon kötés. Jó állapotban.
Skoda 1000 MB alkatrész katalógus. Prága, 1964, Motokov. Kiadói papírkötés, cseh, angol, francia és német nyelven./ Skoda 1000 MB List of spare Parts. Praha, 1964, Motokov. Paperbinding, in Czech, English, French and German language.
Vegyes műszaki könyvek, 2 db:
Balogh Arthur: Az autómogástan elemei. Bp., 1952, Közlekedési Kiadó. Kiadói papírkötés.
Gyovai Ernő: Traktorgenerátorok. Bp., 1977, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés.