1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
Das Bastelbuch. Ein Wegweiser für jung, und alt in Handfertigkeit, Spiel und Arbeit. V. Stuttgart, é.n., Franckh'sche Verlagshandlung, 4+192 p. Kiadói félvászon kötés, német nyelven. Számos szövegközti képpel és ábrával illusztrálva. Ex libris bélyegzővel. A borítója maszatos, kopott. / Half-cloth binding, in german language. The cover is little bit spotty and worn.