Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 67

15375.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86
15376.

Gyürky Antal: Igaz-e Darwin tana az ember eredetéről és mit mond a tudomány Darwin állításaira. Pest, 1873. Hunyadi Mátyás irodalmi és könyvnyomdai intézet. 164p. + V. Korabeli, gerincén kissé szakadozott aranyozott, egészvászon kötésben. Darwin könyvének magyar nyelvű kiadása ebben az évben jelent és Gyürky - aki elsősorban borászati szakíró volt - munkája az egyik első recenziója a műnek. Korább...

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86
Weszprémi István: Magyarország és Erdély orvosainak rövid életrajza III. (Második száz, második rész.) Succincta Medicorum Hungariae et Transilvaniae Biographia. Ovostörténeti Könyvek - Libri Historiae Mediciae. Fordította Kővári Aladár. Budapest, 1968, Medicina. Kiadói félbőr-kötés, festett felső lapélekkel, latin-magyar nyelvű, biligvis kiadás. Számozott (150/14.) példány. Jó állapotban.
15377.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86
15378.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29
15379.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
15380.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
15381.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14
15382.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Ludwig Büchner (1824-1899): Sechs Vorlesungen über die Darwinische Theorie von der Verwandlun der Arten und die erste Entsehung der Organismenwelt. Leipzig, 1868, Theodor Thomas, VIII+400 p. Korabeli kopottas félvászon-kötés, kissé foltos lapokkal, ceruzás aláhúzásokkal, márványozott lapélekkel, német nyelven./ Contemporary half-linen-binding, with worn cover, with a little bit spotty pages, with some underlines, in German language.
15383.

Ludwig Büchner (1824-1899): Sechs Vorlesungen über die Darwinische Theorie von der Verwandlun der Arten und die erste Entsehung der Organismenwelt. Leipzig, 1868, Theodor Thomas, VIII+400 p. Korabeli kopottas félvászon-kötés, kissé foltos lapokkal, ceruzás aláhúzásokkal, márványozott lapélekkel, német nyelven./ Contemporary half-linen-binding, with worn cover, with a little bit spotty pages, with ...

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,70
6,29
15384.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
15385.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00
15386.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft