15401.
292. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
1 200 Ft
3,11 EUR, 3,43 USD
Bloch Iván dr: Korunk nemi élete, tekintettel korunk műveltségére. Bp. é.n. Dante. Kiadói, aranyozott vászonkötésben. Kissé kopottas borítóval, némileg sérült gerinccel.