15380.
292. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
David P. Todd: Népszerű csillagászat. Fordította Dr. Darvai Móric. Az eredetivel összehasonlította Dr. Kövesligethy Radó. Bp., 1901, K. M. Természettudományi Társulat. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon, kissé kopottas gerinccel, borítóval. Jó állapotban.