Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 82

Tragor Ignác: Vác lakossága a XVIII. század elején. Vác, 1921, Váci Múzeum-Egyesület. Térkép melléklettel. Átkötött félvászon kötésben, jó állapotban.
15000.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15001.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Jung, Karl Emil: Der Weltteil Australien. II. Abteilung. Leipzig, Prag, 1883, Freytag, Tempsky. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél szakadt, kopottas állapotban.
15002.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15003.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Cseresnyés Sándor: A Nagy Somló hegyről, váráról, Somló-vásárhelyről. [Veszprém], é. n., Eötvös Károly Megyei Könyvtár. Az 1848. évi kiadás reprintje, készült 800 példányban. Papírkötésben, jó állapotban.
15004.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Az utas könyve. Magyar utazási kézikönyv és útmutató. Kárpátalja részletes ismertetője. 1938. évi II. kiadás II. kiegészítő füzete. Bp., 1939, Országos Magyar Vendégforgalmi Szövetség. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
15005.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Zaharescu Sándor: Budapest nyáron. Idegenforgalmi útmutató. 1941, Szállodai Éttermi és Kávéházi Alkalmazottak Genfi Szövetségének Magyarországi Egyesülete. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
15006.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Körmendi Lajos: Az én Karcagom avagy Bod László festőművész világjárásai és hazatalálásai. Karcag, 1999, Barbaricum. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal.
15007.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Pálffy István: Szlovákia. Konyha, kultúra, kalauz. h.n., 2008, Proeurópa. Kiadói papírkötés.
15008.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Kolozs Jenő: Akikről Budapest utcáit elnevezték. Bp., 1943. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
15009.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Iván Gizella: Feketén, fehéren a turizmusról. Bp., 2004, szerzői. A szerző dedikációjával. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15010.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15011.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft