Révész Kornél (1885-1944): Halotti emléklap , rézkarc, papír, jelzett... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/293/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Ex-libris-es-kisgrafika~200002/Revesz-Kornel-1885-1944-Halotti-emleklap--rezkarc-papir-jelzett-a-ducon-16x10-cm~II1555491
1555491
10560
293
Ex libris - small-graphics
Leírás: Révész Kornél (1885-1944): Halotti emléklap , rézkarc, papír, jelzett a dúcon, 16x10 cm.
: moldován_péter