Festmények és grafikák Tételek száma: 339
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1555441
10013
293
Basilides jelzéssel: Alpesi ház. Olaj, farost, 53×68 cm 1555422
10014
293
14000
Batthány jelzéssel: Éjszakai látomás. Olaj, vászon, sérült, 60×51 cm 1527487
10015
293
22000
Bálványos Huba (1938- ):Ad Astra mappa. Számozott, szignált linómetszet (15 db) merített papíron (EA jelzéssel) 42x28 cm + rövid ismertető a művészről 1555179
10016
293
3400
Bánfi jelzéssel: Óbuda, olaj, karton, 23×33 cm 1556342
10017
293
3400
Bánfi jelzéssel: Vitorlások a Badacsonynál. Olaj, karton, 23×33 cm 1554128
10018
293
3400
Bánfi jelzéssel: Vitorlások a Balatonon. Olaj, karton, 23×33 cm 1554160
10019
293
3400
Bánfi jelzéssel: Óbuda. Olaj, karton, keretben, 23×33 cm 1551049
10020
293
Bánfi jelzéssel: Budapest. Olaj, karton, fa keretben, 20x28 cm 1551039
10021
293
3400
Bánfi jelzéssel: Vitorlások a Balatonon. Olaj, karton, 23×33 cm 1550630
10022
293
Benczúr jelzéssel: Idős férfi portréja. Szén, papír, üvegezett keretben, 45×30 cm 1551126
10023
293
Benczúr Béla (1854-1941): Sziklás tengerpart. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett kertben, 27×45 cm 1520984
10024
293
Benkő T. Sándor (1952-): Szobanövény. Tus, papír, jelzett, 24×16 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft