Király Béla (1902-1985): Falusi utca részlet. Olaj, vászon (sérült, ja... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/293/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~200001/Kiraly-Bela-1902-1985-Falusi-utca-reszlet-Olaj-vaszon-serult-javitott-jelzett-keret~II1551669
1551669
10131
293
11000
Leírás: Király Béla (1902-1985): Falusi utca részlet. Olaj, vászon (sérült, javított), jelzett, keretben (sérült), 35×54 cm
: vörös_iván