Kolozsváry Kamilló (1936 - 2008): Téli lovasszán. Olaj, farost, jelzet... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/293/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~200001/Kolozsvary-Kamillo-1936--2008-Teli-lovasszan-Olaj-farost-jelzett-keretben-34C39742-cm~II1549742
1549742
10137
293
11000
Leírás: Kolozsváry Kamilló (1936 - 2008): Téli lovasszán. Olaj, farost, jelzett, keretben, 34×42 cm
: vörös_iván