Nyári Lóránt (1928-1982): Áradás után. Rézkarc, papír, jelzett, 29×49... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/293/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~200001/Nyari-Lorant-1928-1982-Aradas-utan-Rezkarc-papir-jelzett-29C39749-cm~II1556365
1556365
10193
293
Leírás: Nyári Lóránt (1928-1982): Áradás után. Rézkarc, papír, jelzett, 29×49 cm
: vörös_iván