Rudnay jelzéssel: Rőzsehordó. Olaj, vászon, keretben, 34×44 cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/293/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~200001/Rudnay-jelzessel-Rozsehordo-Olaj-vaszon-keretben-34C39744-cm~II1549325
1549325
10216
293
Leírás: Rudnay jelzéssel: Rőzsehordó. Olaj, vászon, keretben, 34×44 cm
: vörös_iván