cca 1790 Hága,"T Gesight van de Kneuter Dyk Siende na de Klooster Kerk" feliratú színezett holland rézmetszet, ismeretlen metsző, üvegezett keretben, kis gyűrődéssel, 30×40 cm / cca 1790 Den Hague / The Haag, Dutch copper etching, with small tear, 30×40 cm
cca 1880 Iphigenia feláldozása, Pompeji Tragikus költő házában lévő ábrázolás után készült, színezett litográfia, jelzés nélkül, 19×18 cm/ cca 1880 Sacrifice of Iphigenia, after fresco of the House of Tragic Poet, colored lithography, without sign, 19×18 cm/
1859 Nagyvárad - Grosswardein. Acél metszet, Ludwig Rohbock (1820-1883) rajza alapján metszette Georg Michael Kurz (1815-1883). Pest, Lauffer és Stolp, 16,5×11 cm, üvegezett keretben
cca 1595 Medvevadászat, rézmetszet, papír, Johannes Stradanus (Jan van der Straet/Giovanni Stradano, 1523-1605) után metszette Adriaen Collaert (1560 k. - 1618), a Venationes ferarum avium piscium (Antwerpen, Philips Galle) c. munkából (20. sz.), üvegezett fa keretben, 22,5×31 cm / 1595 Bear hunt, copper etching, on paper, engraved by Adriaen Collaert (1560 k. - 1618) after Johannes Stradanus (J...