1921 Hajmáskéri laktanya fotói, 4 db, fotólap, rajtuk a parancsnoksági épülettel, barakkokkal, illetve az egyik barakk legénységéről készült fotókkal, a hátoldalon feliratozva, 9x14 cm.
1939-1943 Fényképes gépjárművezetői igazolvány, katonatiszt részére, a honvédelmi minisztérium (a hátoldala tele írva jegyzetekkel) és a hadtestparancsnokság engedélyeivel, kissé kopottas vászontokban
1937-1945 Bp., A Magyar Királyság által kiállított fényképes útlevél, katonatiszt feleségének a részére, meghosszabításokkal, 5 db 50 f. okmánybélyeggel, számos bejegyzéssel, két katonai hatóságok által kiállított igazolással, az egyik a Németországi Katonai Parancsnokság állította ki, kopottas vászontokban.