Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 379

15835.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Barsi Ödön: Egy lélek visszatér. Bp., [1947], Magyar Téka. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papírborítón kis szakadásokkal és kissé foltos gerinccel, de egyénként jó állapotban. A borító Hámori György munkája. Első kiadás.
15836.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15837.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Plautus Vígjátékai 3. kötet. Fordította Csiky Gergely. Bp., 1885, Pfeifer Ferdinánd, 329 p. Kiadói félbőr-kötés, kopottas borítóval, de egyébként jó állapotban.
15838.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15839.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
15840.

Kikiáltási ár:
42 000 Ft
113,51
123,53
The Tale of Lohengrin Knight of the Swan aftre the drama of Richard Wagner by T.W. Rolleston. Presented by Willy Pogany New York, 1912, Crowell. Finely illustrated throughout in color and with 8 tipped-in color plates within decorative borders, numerous full-page illustrations, each text leaf with elaborate pictorial borders, the text in calligraphy. Gray cloth-bound, decorated in gilt on the spine, and gilt and color on the upper board. Decorated endpapers. Light wear to the edges and spine tips, slight vertical injury on the spine. First edition in fine condition.
15841.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
15842.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
15843.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Hegedüs Loránt: Uj világ felé. Politikai utazás a jövőbe. Bp.,[1929], Légrády. Átkötött egészvászon-kötésben, ex libris-szel. A szerző, Hegedűs Loránt (1872-1943) által hugának Hegedűs Rózsának dedikált példány.
15844.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Hegedüs Loránt: A könnyek könyve. Bp., é.n., Nyugat. Átkötött egészvászon-kötésben, beragasztott újságcikkekel, ex libris-szel. A szerző, Hegedűs Loránt (1872-1943) által hugának Hegedűs Rózsának dedikált példány.
15845.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Hegedüs Sándor: A lélekbúvár. Bp.,1917, Franklin. Átkötött egészvászon-kötés, ex libris-szel. A szerző, Hegedűs Sándor (1875-1953) által hugának, Hegedűs Rózsának dedikált példány.
15846.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft