16173.
293. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
800 Ft
2,07 EUR, 2,29 USD
A Pallas nagy lexikona. Dammara- elektromos gép. Az összes ismeretek enciklopédiája tizenhat kötetben. I. kötet A szövegben 227 ábra; külön mellékletül 69 kép, ezek közt 7 szÃnnyomat, 20 térkép és 4 városi tervrajz.Budapesten, 1893, Pallas. Aranyozott, kiadói félbÅ‘r kötésben. Gerinc picit sérült, egyébként korának megfelelÅ‘ állapotban.