16086.
293. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
800 Ft
2,07 EUR, 2,29 USD
Balkányi Kálmán: Arcok, harcok, kudarcok. Hegedűs Loránt elÅ‘szavával. Bp., 1934, Pesti Lloyd. Kiadói egészvászon-kötés, megviselt állapotban, foltos borÃtóval, sérült gerinccel, kissé sérült, laza fűzéssel. Számozott (1100/35.) példány. A szerzÅ‘ által dedikált.