15885.
293. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
1 800 Ft
4,66 EUR, 5,14 USD
Brankovics György: A legújabb magyar általános levelezÅ‘. Budapest, é.n.,Franklin-Társulat, 248 p. Negyedik, ujonnan átdolgozott kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borÃtóval, kissé foltos szennylapokkal.