1 000 Ft
Florence Montgomery: Gyermekszív rejtelmei. Fordította Baloghy Mária. Sipos Béla rajzaival. Budapest, é.n., Athenaeum. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel, egy-két lapszél picit foltos, egy-két illusztrációt részben kiszíneztek.