15967.
293. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
800 Ft
2,07 EUR, 2,29 USD
Jajczay János, Schwartz Elemér: Karácsony a művészetben. Budapest, 1942, Kir. M. Egyetemi Ny. 255p, CXXVIII t. lapszámozáson belül, szövegközti képekkel. Kiadói aranyozott gerincű félvászon kötésben, picit kopott borÃtóval, és gerinccel, de egyébként jó állapotban.