15927.
293. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
Magyar JövÅ‘ Toldy-könyvtárának három kötete (11.,12.,16.) Vörösmarty Mihály: Csongor és Tünde, Vörösmarty Mihály: A két szomszédvár, PetÅ‘fi Sándor János vitéz. Bp., 1924, Magyar JövÅ‘ Ifjúsági Irodalmi Rt. Kiadói félvászon-kötés, az egyik borÃtó kopottas. volt könyvtári példányok.