1 800 Ft
4,66 EUR, 5,14 USD
Mikszáth Kálmán: A két koldus diák. Zádor István rajzaival. Zádor István e műhöz készített rajzaival a Képzőművészeti Társulat kiállításán az I. állami illusztráció-díjat nyerte el. Bp., é.n.,Révai. Illusztrált, kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, laza fűzéssel, kissé foltos lapszélekkel, számos szecessziós fekete-fehér szövegközti és egészoldalas színes illusztrációkkal.