10 000 Ft
Tompa Mihály Versei I-VI.+I kötet. (Komplett!) I.-II. Dalok. Románczok, III. Regék, IV. Népregék, V. Beszélyek. Balladák., VI. Vegyes tartalommal (1863). + Tompa Mihály Legujabb Költeményei (1867). Pest, 1858-1863-1867, Heckenast Gusztáv. Korabeli aranyozott gerincű félbőr kötés, márványozott lapélekkel. Az I. kötetben Tompa Mihály arcképe. Barabás Miklós rajza után J.Axmann & J.Benedict készítette a metszetet. A gerince megviselt, sérült, de belül jó állapotban van. A könyvekben tulajdonosi névbejegyzésekkel.