4 800 Ft
12,44 EUR, 13,71 USD
Verne Gyula: Két évi vakáció I-II. Fordította Huszár Imre. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Negyedik kiadás. Kiadói illusztrált, festett egészvászon-kötés, kopottas gerinccel, borítóval, az egyik kötet gerincén javítás nyomokkal, kissé laza fűzéssel, egészoldalas illusztrációkkal.