4 200 Ft
Verne Gyula: Sándor Mátyás I-II. Fordította Huszár Imre. Budapest, é.n., Franklin-Társulat. Ötödik kiadás. Kiadói illusztrált, festett egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, gerinccel, egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal.