2 400 Ft
Verne Gyula: Utazás a tenger alatt. Átdolgozta: Szász Károly. Bp., é.n. [1924], Franklin-Társulat. Ötödik kiadás. Számos képpel gazdagon illusztrálva. Kiadói illusztrált, festett egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, gerinccel, laza fűzéssel, kissé sérült kötéssel, a címlapon névbejegyzéssel.