Várnai Zseni: Anyaszív. Várnai Zseni versei 1915-1917. Budapest, 1919, Népszava-Könyvkereskedés. Második kiadás. Korabeli átkötött egészvászon-kötésben. Jó állapotban.
Pauline Schanz, H. Waldemar: Mädchen-geschichten. Willy Plank hat színes egészoldalas illusztrációjával. Stuttgart, é.n., Loewes Verlag Ferdinand Karl. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, német nyelven./
Half-linen-binding, with little bit worn cover, in German language.
Emil Naumanns Illustrierte Musikgeschichte. Stuttgart-Berlin-Leipzig, é.n., Union Deutsche Verlagsgesellschaft. Hetedik kiadás. Kiadói félbőr-kötés, sérült gerinccel, német nyelven. / Half-linen-binding, with a little bit damaged spine, in German language.
A. J. Russell: Csak bűnösöknek. (For sinners only.) Fordították Ifj. Biberbauer Richárd és Ifj. Czeglédy Sándor. Bp., 1934, Bethlen Gábor Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói foltos egészvászon-kötés.
Pocket Russian-English, English-Russian Dictionary. Szerk.: O.P.Benyuch, G.V: Chernov. Moszkva, 1979, Russian Language Publishers. Kiadói egészvászon-kötésben, angol és orosz nyelven.