Bársony István: A rab király szabadon. Fantasztikus állatregény. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói festett, aranyozott, dombornyomott félvászon-kötésben, rossz állapotban, kopottas borítóval, javított gerinccel, a lapok egy részének a széle szakadozott, hiányos, pár lap kijár, az utolsó két lapon firka.
Ribbeck Ottó: A római költészet története I-III. Forditotta Csiky Gergely és Katona Lajos. Bp., 1891-1893. Magyar Tudományos Akadémia. Egységes, kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, az I. kötet előzéklapja ragasztott. Jó állapotban.
Taine Hippolit Adolf: Az angol irodalom története I-V. Fordította Csiky Gergely. Bp., 1881-1885, MTA. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas, kissé foltos borítóval, két kötetben tulajdonosi névbélyegzővel. Jó állapotban.