Jean Effel: A kis angyal. Bp., é.n., Kisipari Szövetkezeti Kiadóvállalat. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes állapotban, kissé kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel, szakadt elülső előzéklappal.
10 kötet Az Országos Magyar Katolikus Főiskolai Diákszövetség könyvei sorozatból:
Maurice Baring: Krisztus köntöse I-II. Fordította Szenczi Miklós.;Francois Mauriac: A tűzfolyam. A könyörületes csók. Fordította Husztiné Révhegyi Rózsa.; Willa Cather: Árnyékok a sziklán. Fordította Boldizsár Iván.; Richard Billinger: Isten hűbérese. Fordította Halasi Anna.; Gertrud Von Le Fort: Veronika kendője. Fordította F. Rétay Margit.; G. K. Chesterton: Páter Brown bölcsessége. Fordította Aradi Zsolt.; Ijjas Antal: Mirandola fordulása.; Thurzó Gábor: Előjáték. Egy gyerekkor regénye.; Magyar katolikus elbeszélők. Az előszót írta Schütz Antal. Bp., é.n., Franklin-Társulat Kiadása. Kiadó aranyozott egészvászon sorozatkötés. Jó állapotban.