A Magyar Királyi Földmívelésügyi Minisztérium Rádióelőadásainak sorozata 1929 "A" július-december. "Pátria" Irodalmi Vállalat. Kiadói félvászonkötésben.
W. M. Thackeray: Sznobok könyve. Esszék, vázlatok, levelek I-II. Thackeray művei. Bp., 1979, Magyar Helikon. Kiadói, számozott nyl-kötésben, Kiváló állapotban.
Shakspere minden munkái. Fordítják többen. Kiadja a Kisfaludy-társaság Tomori Anasztáz költségén. XVII. kötet. IV. Henrik király. II. rész. Pest, 1870, Ráth Mór. Eredeti kiadói papírkötésben.
Shakspere minden munkái. Fordítják többen. Kiadja a Kisfaludy-társaság Tomori Anasztáz költségén. XVIII. kötet. III. Rikhárd király. Pest, 1867, Kisfaludy T. Eredeti kiadói papírkötésben.
Shakspere minden munkái. Fordítják többen. Kiadja a Kisfaludy-társaság Tomori Anasztáz költségén. XIX. kötet. Venus és Adonis. Bp, 1878, Kisfaludy T. Eredeti kiadói papírkötésben.
Ujabb kori ismeretek tára. Tudományok és politikai társas élet encyclopaediája. IV. kötet. Pesten, 1852, Heckenast. 672 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötésben.
Dennis Wheatley: Gyilkosság Miami előtt. A floridai rendőrség 412 számu percsomója. Tervezte: M. G. Links. Fordította: Földes Jolán. Egy fiktív bűnügy fiktív dokumentumaival. Bp., 1937, Palladis. 32 melléklettel. Kiadói, gerincén sérült papírkötésben.
A Magyar Királyi Földmívelésügyi Minisztérium rádióelőadásainak sorozata 1939. A-B sorozat. Bp., é. n., Pátria. A két kötet egybekötve. Számos érdekes írással. Félvászon kötésben, jó állapotban.