Tóth Béla: Mendemondák. A világtörténet furcaságai. Második, javított és bővített kiadás. Képekkel. Budapest, 1901., Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt., XI+418 p. Kiadói egészvászon borítóban, kissé foltos borítóval, de egyébként jó állapotban.
Brankovics György: A legújabb magyar általános levelező. Budapest, é.n.,Franklin-Társulat, 248 p. Negyedik, ujonnan átdolgozott kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé foltos szennylapokkal.
Kincs István: Magyar ég alatt. Rajzok és elbeszélések. Tornyay [János], Ferenczy [Károly], Tull [Ödön] és Hegedüs [László] rajzaival. Bp., 1898, Pesti Könyvnyomda Rt. Kiadói kopottas egészvászon kötés, az elülső kötéstáblán Hegedüs László szecessziós rajzával illusztrálva, Gottermayer N.-féle kötés, festett lapélekkel, néhol foltos lapszélekkel, egy-két helyen a lapokon kisebb szakadásokkal, az elülső előzéklap hiányzik, a hátsó előzéklap és a tartalomjegyzék kijár. Egyetlen kiadás.
Thomas Mann: A Buddenbrook-ház I-III. Egy család alkonya. Fordította Lányi Viktor. Bp., é.n., Genius. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas, foltos borítóval, kissé laza fűzéssel.
A Petőfi Társaság költőinek antológiája. Összeállították Gáspár Jenő és Havas István. Budapest, 1942, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas gerinccel, kissé laza fűzéssel. Jó állapotban.