Klassiker der Avantgarde - Die Ungarischen Konstruktivisten. Ausstellun der Ungarischen Nationalgalerie Budapest - Galerie Taxisapalais Innsbruck. Szerk.: Dr. Bajkay-Rosch Éva. Innsbruck, 1983, Galerie im Taxispalais. Kiadói papírkötés, német nyelven. Kiállítási katalogus./Paperbinding, in German language.
Örökség. Tárgy- és környezetkultúra Magyarországon. 1945-1985. Szerk.: Pohárnok Mihály. Bp., 1985, Műcsarnok-Design Center. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Jó állapotban. /
Heritage. Design and Man-made Environment in Hungary. 1945-1985. Paperbinding, with lot of black and white pictures. Good condition.
Jácéntos virágom. Néhány évszázad magyar dalterméséből száztizenegy legszebb magyar dal csokorba kötve. Bp., é.n., Rózsavölgyi és Társa, (Seidner Lit.-ny.) Kiadói illusztrált spirálozott papírkötés, kissé kopott hátsó borítóval. Jó állapotban.
Rozmaring. Balázs Árpád ötven kiválasztott legszebb dala. Bp., é.n., Rózsavölgyi és Társa, (Seidner Lit.-ny.) Kiadói illusztrált spirálozott papírkötés. Szép állapotban.