15791.
293. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Idegen nyelvű könyvek
1 200 Ft
Nouveau petit Larousse illustré. Szerk.: Augé, Claude, Augé, Paul. Párizs, 1931. Libraire Larousse. Kicsit Díszes, aranyozott vászonkötésben, gerincén pár foszlástól eltekintve jó állapotban.