Michael Gold: Zsidók ha nincs pénzük. Fordította Bólyay Zoltán. Bp., 1935, Kosmos. Kiadói egészbőr kötésben, kopottas borítóval, sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel, S. Szőnyi Lajos ex-libris-szével, linó.
Szentírás. IV. A szent iratok. Zsoltárok, Példabeszédek, Jób, Énekek Éneke, Ruth, Siralmak, Kóhélet, Eszter, Dániel, Ezra és Nechemja Krónika. Izraelita Magyar Irodalmi Társulat Kiadványai XXIV. Budapest, 1907, Izraelita Magyar Irodalmi Társulat, 494 p. Kopottas egészvászon kötés, márványozott lapélekkel.
Szentírás. Kiadja az Izr. Magyar Irodalmi Társulat. Harmadik kötet. Az utolsó próféták. Budapest, 1903, Az Izr Magyar Irodalmi Társulat kiadványai XVIII. Korabeli egészvászon-kötésben.