Vegyes könyvtétel, 2 db: Rudnay János, Beliczay László: Mézkönyv. A méz és a mézeskalácsosság története. Bp., 1987, Corvina. Kiadói papírkötés. Szili István, Véssey Ede: A csiperke és a más gombák háztáji termesztése. Kertünk, házunk, otthonunk. Bp., 1980, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
Vegyes gombászati témájú könyvek, 2 db: Gombatermesztés. Szerk.: Balázs Sándor. Bp., 1979, Mezőgazdasági Kiadó. Második, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány, kissé kopottas borítóval. Dr. Lévai Judit: Terítéken a gomba. Bp., 1986, Medicina. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
Gundel Imre, Harmath Judit: A vendéglátás emlékei. Bp., 1979, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Második kiadás. Kiadói egészvászonkötésben, régi üzletreklámokkal gazdagon díszített papír védőborítóval.
3 db Szívbeteg szakácsönyv: Dr. Jánosi András: Szívbetegek képes ABC-je. Bp., 1995, Medintel. Kiadói papírkötés. Dr. Szabolcs Paula: Őszintén a szívinfarktusról. Bp., 1979, Medicina. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. Dr. Matos Lajos, Dr. Lengyel Margit: "Szíves" szakácskönyv. Bp., 2003, B+V. Kiadói papírkötés.