15577.
293. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
1 200 Ft
3,18 EUR, 3,43 USD
Dr. Klemperer György: A klinikai diagnostika alapvonalai. Fordította Thein János. Átnézte és előszóval ellátta Dr. Korányi Sándor. Bp., 1903, Mai Henrik és Fia. Kiadói kopottas egészvászon kötés, festett lapélekkel. Jó állapotban.