Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 141

cca 1900 Bécsi képes album háromnyelvű szöveggel, 161 oldalon 176 képpel, egészvászon kötésben, szép állapotban / cca 1900 Wien eine Auswahl von Stadtbildern - Vienna through camera. Album with 176 images on 161 pages. in full linen binding, in good condition 23x17 cm
15000.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
15001.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Die Donau von Passau bis zum Schwarzen Meere. h.n., 1913, DDSG. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, feket-fehér szövegközti fotókkal, és térképekkel illusztrálva, német nyelven, térkép melléklet nélkül./ Die Donau von Passau bis zum Schwarzen Meere. 1913, DDSG. Paperbinding, with a little bit damaged cover, with black and white photos, and maps, in German language, without map appendix.
15002.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
A Magas Tátra részletes kalauza. Szerk.: Hefty Gy. Andor, Vigyázó János. Késmárk-Budapest, 1931, Turistaság és Alpinizmus (Részletes magyar utikalauzok 12.). Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
15003.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15004.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Kleiner Wegweiser zu den Sehenswürdigkeiten von Wien. Wien-Pest-Leipzig, Hartleben, Korai útikönyv 4 térképpel és egy fametszetes képpel. Kiadói egészvászon kötésben, szép állapotban. / With 4 maps and one wood-engraved table in good condition.
15005.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15006.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Emlék Budavárából Gyűjtötte: Szügyi Elemér. Bp.,[1930], Pfeifer Ferdinánd (Zeidler Testvérek) Nemzeti Könyvkereskedésének Kiadása, (Stephaneum ny.), 144 p. Számos feket-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói illusztrált fűzött papírkötés, kissé sérült papíborítóval, kissé laza fűzéssel, kihajtható térkép nélkül.
15007.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Die Raxbahn. Die Seilschwebebahn auf die Raxalpe. Wien, 1926, Scholle-Verlag. Kiadói papírkötésben, szövegközti és egészoldalas fekete-fehér fotókkal, és egészoldalas színes illusztrációkkal, német nyelven./ Die Raxbahn. Die Seilschwebebahn auf die Raxalpe. Wien, 1926, Scholle-Verlag. Paperbinding, with a black and white photos and colourfull illustracions, in German language.
15008.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15009.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Az Osztrák-Magyar Monarchia Írásban és Képben. XII. Galiczia. Budapest, 1898, Magyar Királyi Államnyomda, XVI+886 p. Aranyozott félbőr kötés, márványozott lapélekkel. A gerince és a borítója kopott. Könyvtári- és ex libris-bélyegzővel.
15010.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Magyarország helységnévtára 1944. Bp., [1945], Hornyánszky. Későbbi műbőr kötésben, jó állapotban.
15011.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft