Könyvek: Vallás

Tételek száma: 45

Schematismus Cleri Archi-DIoecesis Colocensis et Bacsiensis. Colocae (Kalocsa), 1875, Malatin et Helmeyer. Kiadói papírkötés, kissé viseltes gerinccel, de egyébként jó állapotban, latin nyelven. Benedek Elek (1800-1887) kalocsai egyházmegyei kanonok és apát ajándékozási soraival Magyar Gábor szegedi főgimnáziumi igazgatónak./ Paperbinding, with a little damage on the spine, in Latin language.
15718.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15719.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Liturgia, vagy a közönséges Isteni-tiszteletnek, és az arra tartozó némelly szent rendtartásoknak és foglalatosságoknak módja és formája. Készíttetett a Tiszán-innen lévô Helv. Vallástételt követô Evangelica Magyar Ekklésiák Szuperintendentziájának számára. Sárospatak, 1814, Nádaskay András, 6+104 p. Első kiadás. Korabeli sérült gerincű kemény papírkötés, az előzéklapon tulajdonosi névbejegyzéssel, néhol foltos lapokkal, de egyébként korához képest jó állapotban.
15720.

Liturgia, vagy a' közönséges Isteni-tiszteletnek, és az arra tartozó némelly szent rendtartásoknak és foglalatosságoknak módja és formája. Készíttetett a' Tiszán-innen lévô Helv. Vallástételt követô Evangelica Magyar Ekklésiák' Szuperintendentziájának számára. Sárospatak, 1814, Nádaskay András, 6+104 p. Első kiadás. Korabeli sérült gerincű kemény papírkötés, az előzéklapon tulajdonosi névbejegyzéssel, néhol foltos lapokkal, de egyébként korához képest jó állapotban.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Komjáthy Aladár: A kitántorgott egyház. Bp., 1984, Református Zsinati Iroda. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15721.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
H.V. Morton: Az üdvözítő nyomában. I-II.Fordította Kosáryné Réz Lola. Bp., 1929, Palladis. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, négy helyen matricás beragasztásokkal, fekete-fehér fotókkal. Jó állapotban.
15722.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Emlékkönyv főitszteletü és méltóságos Antal Gábor dunántúli ev. ref. püspök urnak a belső-somogyi rev. ref. egyházmegyében 1898 év ápr. 17-től máj. 15-ig tartott egyházlátogatásáról. Szerk.: Nagy Lajos. Kaposvár, 1899, Kéthelyi M. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, kijáró címlappal és elülső előzéklappal. Antal Gábor (1843-1914) dedikációjával dr. Ballagi Géza (1851-1907) történész, jogtudósnak, Ballagi Géza névbélyegzőjével.
15723.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15724.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
15725.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Goldziher Ignác: Az iszlám újabb alakulásai. Bp.,(1916), Athenaeum. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
15726.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Al-Quran. Díszes, kissé kopott gerincű műbőr kötésben, díszes kezdőlapokkal, az első néhány lap kijár.
15727.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Glatz, Jacob: Andachtsbuch für gebildete Familien. Bécs, 1845, J. G. Heubner. Aranyozott lapszélekkel, az elején rézmetszetes képpel, sérült csatos velúrkötésben.
15728.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Dr. Tóth Tihamér összegyűjtött munkái 1-22. köt. Nem teljes sorozat. Budapest, 1935-1938, Szent István-Társulat. Kiadó aranyozott egészvászon sorozatkötésben. Szép állapotban.
15729.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft