Ezüst (Ag) szecessziós fűszertartó párban hozzá fogpiszkáló tartóval, 3 db, jelzettek, üvegbetéttel (apró csorbákkal), 4,5x9,5x4 és 4x5,5x3,5 cm, nettó: 78,9 g
XX. sz. eleje: Csiszolt türkiz és gránát díszítésű ezüst gyűrű és és nyaklánc medállal, hibátlan állapotban br: 27,4 g / Vintage set of silver necklace and ring
Arany karlánc és fülbevaló szett: Karlánc: zománc díszítésű 18 K arany. Jelzett. 5,7 g Fülbevalók: Zománc díszítésű 14 K arany. Jelzett. 2,9 g. / Gold necklace and earrings set