Ex libris és kisgrafika

Tételek száma: 55

Cees Andriessen(1940-): Ex libris Inge Rödel. Linó, papír, hátoldalon feliratozva, 7x6,5 cm
10500.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
10501.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Bartos László (1902-1943): Erotikus ex libris. Klisé, papír, jelzett a klisén, 8,5×5,5 cm
10502.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
10503.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
Franz von Bayros (1866-1924): Erotikus ex libris Eugene Ringer. Heliogravür, papír, jelzett, 11×10 cm.
10504.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Franz von Bayros (1866-1924): Erotikus ex libris Helene und Emil Lemberger. Heliogravür, papír, jelzett a nyomaton, 15×13 cm.
10505.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Franz von Bayros (1866-1924): Erotikus ex libris. Fotolitográfia, papír, jelzett a nyomaton, 13×10.5 cm.
10506.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Bánsági András (1934-1993): Kisgrafika Barátok Köre Mikulás est. Linó, papír, jelzett, saját kezűleg írt meghívó lap 11×10 cm
10507.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Bordás Ferenc (1911-1982): Újévi üdvözle (5db)t, fametszet, papír, jelzett a dúcon 8×7-10×7 cm
10508.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Bordás Ferenc (1911-1982) Újévi üdvözlet, fametszet, papír, jelzett 12x15 cm
10509.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Bordás Ferenc (1911-1982) Újévi üdvözlet, fametszet, papír, jelzett 16x9 cm
10510.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Csiby Mihály (1922-2016): Ex libris Hegedűs Ibolya. Linó, papír, jelzett, 9,5×6 cm
10511.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft