Fotó

Tételek száma: 413

1982-2010 Jankovszky György(1946-): Budapest, Lenin elvtárs látogatása a VIII. kerületben, fotómontázs feliratozva, aláírt, pecséttel jelzett, kartonra kasírozva, 12x17,5 cm
12054.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1986 Jankovszky György(1946-): Víkend ház X, feliratozva, aláírt, pecséttel jelzett, kartonra kasírozva, 12x17,5 cm
12055.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Katkó István: Pilótautánpótlás, jelzetlen fotó, 18x24 cm
12056.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Katkó István: Ménes a Hortobágyon, jelzetlen fotó, kis foltokkal, 18x24 cm
12057.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1942 Korschelt Miklós (1900-1982): Apáca I-II., 2 db pecséttel jelzett, vintage fotóművészeti alkotás, 24x18 cm és 22x17 cm
12058.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
cca 1970 Dr. Kosztolányi Gyula: Díszletfestők Szegeden, aláírt vintage fotóművészeti alkotás, 30x40 cm
12059.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
cca 1968 Kovács Béla (Baja): Tízpercben, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, négy sarkán kilyukasztva, kasírozva, 30x39,5 cm
12060.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1960 Krisch Béla: Deszkahíd, pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, külföldre küldési engedély pecsétekkel, 25x40 cm
12061.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1960 Krisch Béla (Kecskemét): Libák, pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás a szerző hagyatékából, 14x38 cm
12062.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1935 Leichtner Erzsébet pecséttel jelzett vintage fotója Szentpál Olga tánccsoportjának tagjairól, Sz. O. hagyatékából, 11,5x14,5 cm
12063.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
1940 Leichtner Erzsébet aláírt, vintage fotóművészeti alkotása, 28x22 cm, paszpartu 43x35 cm
12064.

Kikiáltási ár:
110 000 Ft
297,30
323,53
cca 1975 Magyar Alfréd: Agyagbánya, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, 40x30 cm
12065.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft