https://darabanth.com/

Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 9

cca 1900 Orosz utazó ikon (poliptychon), bronz, erősen hiányos zománc díszítéssel, egyik zsanér sérült, 16×9 (összecsukva) 16×36 cm (kinyitva) /  cca 1900 Russian traveler poliptychon, brass, with damaged enamel ornament, one hinge is missing, clesd: 16×9 cm, opened: 16×36 cm
11011.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16.779
18.939
0.017
BTC
35
11012.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16.779
18.939
0.017
BTC
Ezüstözött dugófedő két darab. Farkas/kutya és medve figurák / 2 cork caps 3, 4 cm
11013.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13.423
15.152
0.013
BTC
Zöld kraklé üveg karaffa, réz fogóval, és kiöntővel, jelzés nélkül, m: 16 cm. / Green glass carafe, with copper ear, and nose, without hallmark, m: 16 cm.
11014.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
46.980
53.030
0.047
BTC
Antik orosz fém szamovár, Batasev-Tula jelzéssel, hiányos, kopott, m: 45 cm. /  Antique Russian metal samovar, with Batashev-Tula hallmarks, incomplete, worn, m: 45 cm.
11015.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
80.537
90.909
0.080
BTC
Ezüst (Ag.) nyeles fém cipőkanál és cipőfűzőhúzó horog, jelzettek, díszdobozban, h: 22,5 cm
11016.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
20.134
22.727
0.020
BTC

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

301. aukció:
Elszámolás: július 25-től;

302. aukció:
Fizetési határidő: augusztus 4;
Elszámolás: augusztus 8-tól

303. aukció:
Megtekintés: július 31 - augusztus 3 között;
Tételek átvétele: augusztus 7-én, 10 órától;
Fizetési határidő: augusztus 18;
Elszámolás: augusztus 22-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy