https://darabanth.com/

Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 9

cca 1900 Orosz utazó ikon (poliptychon), bronz, erősen hiányos zománc díszítéssel, egyik zsanér sérült, 16×9 (összecsukva) 16×36 cm (kinyitva) /  cca 1900 Russian traveler poliptychon, brass, with damaged enamel ornament, one hinge is missing, clesd: 16×9 cm, opened: 16×36 cm
11011.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16.892
17.921
0.050
BTC
35
11012.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16.892
17.921
0.050
BTC
Ezüstözött dugófedő két darab. Farkas/kutya és medve figurák / 2 cork caps 3, 4 cm
11013.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13.514
14.337
0.040
BTC
Zöld kraklé üveg karaffa, réz fogóval, és kiöntővel, jelzés nélkül, m: 16 cm. / Green glass carafe, with copper ear, and nose, without hallmark, m: 16 cm.
11014.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
47.297
50.179
0.140
BTC
Antik orosz fém szamovár, Batasev-Tula jelzéssel, hiányos, kopott, m: 45 cm. /  Antique Russian metal samovar, with Batashev-Tula hallmarks, incomplete, worn, m: 45 cm.
11015.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
81.081
86.022
0.240
BTC
Ezüst (Ag.) nyeles fém cipőkanál és cipőfűzőhúzó horog, jelzettek, díszdobozban, h: 22,5 cm
11016.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
20.270
21.505
0.060
BTC

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Hasznos információ:

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

294.aukció:
Elszámolás: április 11-től

295. aukció:
Fizetési határidő: április 21.
Elszámolás: április 25-től

296. aukció:
Megtekintés: április 18-20 között;
Tételek átvétele: április 24-én, 10 órától;
Fizetési határidő: május 5.;
Elszámolás: május 9-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy