https://darabanth.com/

Plakát

Tételek száma: 31

Bernard Naudin,(1876-1946): I. világháborús katonai propaganda plakát. Lithográfia, papír. Jelzett a kövön. Egy-két kissebb szakadással. / Bernard Naudin, (1876-1946): Emprunt de la défense nationale. French patriot military poster. Lithography, paper, Signed on the stone. Slightly torn at the edges. 80x110 cm
12972.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
67.568
71.429
0.200
BTC
Eladási ár:
20 000 Ft
1914-1915 Elemi népiskolai szemléltető falikép sorozat 4 db nagyméretű litografált plakátja: Budavár visszafoglalása a törököktől, Rákóczit vezérlő fejedelemmé választják, Asztrik püspök átadja Szent Istvánnak a koronát, A Magyar Tudományos Akadémia megalapítása. Jelzettek, vegyes minőségben 62x90
12973.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
50.676
53.571
0.150
BTC
Eladási ár:
16 000 Ft
1935 Hungária primulák magyar virágok plakátja. 21x28 cm
12974.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
10.811
11.429
0.032
BTC
  Kosárba
  Eltávolítás
1947 A Szegedi Állami Nemzeti Színház Szent-Ivánéji álom előadásának nagyméretű plakátja, kis szakadásokkal, hajtott, 98x68 cm
12975.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
5.405
5.714
0.016
BTC
Eladási ár:
1 600 Ft
1947 A Szegedi Állami Nemzeti Színház műsorának plakátja, hajtott, 49x35 cm
12976.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3.378
3.571
0.010
BTC
Eladási ár:
1 000 Ft
cca 1960 Totózzon - Sokat nyerhet! plakát paszpartuban, sérült, javított. 23x16 cm.
12977.

cca 1960 "Totózzon - Sokat nyerhet!" plakát paszpartuban, sérült, javított. 23x16 cm.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
12.838
13.571
0.038
BTC
Eladási ár:
3 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Hasznos információ:

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

293. aukció:
Fizetési határidő: március 17.
Elszámolás: március 21-től

294. aukció:
Megtekintés: március 13-16 között;
Tételek átvétele: március 20-án, 10 órától;
Fizetési határidő: március 31;
Elszámolás: április 11-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy