https://darabanth.com/

Plakát

Tételek száma: 31

Bernard Naudin,(1876-1946): I. világháborús katonai propaganda plakát. Lithográfia, papír. Jelzett a kövön. Egy-két kissebb szakadással. / Bernard Naudin, (1876-1946): Emprunt de la défense nationale. French patriot military poster. Lithography, paper, Signed on the stone. Slightly torn at the edges. 80x110 cm
12972.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
67.114
75.758
0.067
BTC
1914-1915 Elemi népiskolai szemléltető falikép sorozat 4 db nagyméretű litografált plakátja: Budavár visszafoglalása a törököktől, Rákóczit vezérlő fejedelemmé választják, Asztrik püspök átadja Szent Istvánnak a koronát, A Magyar Tudományos Akadémia megalapítása. Jelzettek, vegyes minőségben 62x90
12973.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
50.336
56.818
0.050
BTC
1935 Hungária primulák magyar virágok plakátja. 21x28 cm
12974.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
10.738
12.121
0.011
BTC
1947 A Szegedi Állami Nemzeti Színház Szent-Ivánéji álom előadásának nagyméretű plakátja, kis szakadásokkal, hajtott, 98x68 cm
12975.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
5.369
6.061
0.005
BTC
1947 A Szegedi Állami Nemzeti Színház műsorának plakátja, hajtott, 49x35 cm
12976.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3.356
3.788
0.003
BTC
cca 1960 Totózzon - Sokat nyerhet! plakát paszpartuban, sérült, javított. 23x16 cm.
12977.

cca 1960 "Totózzon - Sokat nyerhet!" plakát paszpartuban, sérült, javított. 23x16 cm.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
12.752
14.394
0.013
BTC

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

301. aukció:
Elszámolás: július 25-től;

302. aukció:
Fizetési határidő: augusztus 4;
Elszámolás: augusztus 8-tól

303. aukció:
Megtekintés: július 31 - augusztus 3 között;
Tételek átvétele: augusztus 7-én, 10 órától;
Fizetési határidő: augusztus 18;
Elszámolás: augusztus 22-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy