https://darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Történelmi dokumentumok, kéziratok, érdekességek

Tételek száma: 41

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1718 Csepe, magyar nyelvű levél személyes ügyekben, rányomott viaszpecsét nyomával
11834.
 

1718 Csepe, magyar nyelvű levél személyes ügyekben, rányomott viaszpecsét nyomával

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
4.054
EUR
,
4.286
USD
,
0.012
BTC
Ajánlatok száma:
16
Eladási ár:
4 200 Ft
cca 1761-1772 Magyar nyelven, szép kéz írással írt vallási könyvecske, részben imádságokkal, részben kérdés-feleletes káté. Két évszám bejegyezve, az egyik az elején, 1761. június 9., 1772. március 24.-27., Nagysajó. Korabeli kopottas egészbőr kötés, korának megfelelő állapotban, 36 sztl. lev.
11835.
 

cca 1761-1772 Magyar nyelven, szép kéz írással írt vallási könyvecske, részben imádságokkal, részben kérdés-feleletes káté. Két évszám bejegyezve, az egyik az elején, 1761. június 9., 1772. március 24.-27., Nagysajó. Korabeli kopottas egészbőr kötés, korának megfelelő állapotban, 36 sztl. lev.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16.892
EUR
,
17.857
USD
,
0.050
BTC
Ajánlatok száma:
7
Eladási ár:
13 000 Ft
18.. Berzencei Festetich kastélyból származó, trófea, melyet a rajta lévő felirat tanúsága szerint Metternich gróf őméltósága lőtt június 16-án. A felirat többi része nem olvasható. Hátoldalán a Festetichek leltári számával. A trófea sérült. /  18.. Trophy of Count Metternich. Shot in the woods of Berzence. The trophy comes from the castle of Berzence, owned by the Festetich duke family. With record number of the Festetich family. Damaged 65 cm
11836.
 

18.. Berzencei Festetich kastélyból származó, trófea, melyet a rajta lévő felirat tanúsága szerint Metternich gróf őméltósága lőtt június 16-án. A felirat többi része nem olvasható. Hátoldalán a Festetichek leltári számával. A trófea sérült. / 18.. Trophy of Count Metternich. Shot in the woods of Berzence. The trophy comes from the castle of Berzence, owned by the Festetich duke family. With record number of the Festetich family. Damaged 65 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
135.135
EUR
,
142.857
USD
,
0.400
BTC
Ajánlatok száma:
0
  Kosárba
  Eltávolítás
1837 Károlyi-Patty Károlyi család nemesi lajstromba vételi okirata. Károlyi István (később Trattner-Károlyi István (1794-1863) nyomdatulajdonos, ügyvéd, író) és testvére Károlyi János és családjuk részére, Pest-Pilis-Solt Vármegye, számos aláírással, köztük a vármegye főjegyzőjének, Nagy Istvánnak és számos táblabírónak az aláírásával, szárazpecséttel, magyar és latin nyelven, rossz állapotban, hiánnyal, szakadással, 6 p.
11837.
 

1837 Károlyi-Patty Károlyi család nemesi lajstromba vételi okirata. Károlyi István (később Trattner-Károlyi István (1794-1863) nyomdatulajdonos, ügyvéd, író) és testvére Károlyi János és családjuk részére, Pest-Pilis-Solt Vármegye, számos aláírással, köztük a vármegye főjegyzőjének, Nagy Istvánnak és számos táblabírónak az aláírásával, szárazpecséttel, magyar és latin nyelven, rossz állapotban, hiánnyal, szakadással, 6 p.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
20.270
EUR
,
21.429
USD
,
0.060
BTC
Ajánlatok száma:
0
  Kosárba
  Eltávolítás
1837 Kollár István (1764-1844) királyi tanácsos, választott püspök aláírása egyházi ügyben íródott okmányon, szárazpecséttel, későbbi rábélyegzésekkel, kisebb szakadásokkal.
11838.
 

1837 Kollár István (1764-1844) királyi tanácsos, választott püspök aláírása egyházi ügyben íródott okmányon, szárazpecséttel, későbbi rábélyegzésekkel, kisebb szakadásokkal.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2.703
EUR
,
2.857
USD
,
0.008
BTC
Ajánlatok száma:
1
Eladási ár:
800 Ft
1837 Kollár István (1764-1844) királyi tanácsos, választott püspök aláírása egyházi ügyben íródott okmányon, szárazpecséttel, későbbi rábélyegzésekkel, kisebb szakadásokkal.
11839.
 

1837 Kollár István (1764-1844) királyi tanácsos, választott püspök aláírása egyházi ügyben íródott okmányon, szárazpecséttel, későbbi rábélyegzésekkel, kisebb szakadásokkal.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2.703
EUR
,
2.857
USD
,
0.008
BTC
Ajánlatok száma:
1
Eladási ár:
800 Ft

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Hasznos információ:

Kérjük, használja a frissítés gombot az ajánlatbeviteli mező mellett, ha az aktuális állást akarja látni. Az oldal nem frissül magától!

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

293. aukció:
Fizetési határidő: március 17.
Elszámolás: március 21-től

294. aukció:
Megtekintés: március 13-16 között;
Tételek átvétele: március 20-án, 10 órától;
Fizetési határidő: március 31;
Elszámolás: április 11-től


 

  Eseménynaptár

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő-Szerda: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés