https://darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Történelmi dokumentumok, kéziratok, érdekességek

Tételek száma: 41

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1718 Csepe, magyar nyelvű levél személyes ügyekben, rányomott viaszpecsét nyomával
11834.
 

1718 Csepe, magyar nyelvű levél személyes ügyekben, rányomott viaszpecsét nyomával

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
4.068
EUR
,
4.800
USD
,
0.004
BTC
Ajánlatok száma:
16
cca 1761-1772 Magyar nyelven, szép kéz írással írt vallási könyvecske, részben imádságokkal, részben kérdés-feleletes káté. Két évszám bejegyezve, az egyik az elején, 1761. június 9., 1772. március 24.-27., Nagysajó. Korabeli kopottas egészbőr kötés, korának megfelelő állapotban, 36 sztl. lev.
11835.
 

cca 1761-1772 Magyar nyelven, szép kéz írással írt vallási könyvecske, részben imádságokkal, részben kérdés-feleletes káté. Két évszám bejegyezve, az egyik az elején, 1761. június 9., 1772. március 24.-27., Nagysajó. Korabeli kopottas egészbőr kötés, korának megfelelő állapotban, 36 sztl. lev.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16.949
EUR
,
20.000
USD
,
0.017
BTC
Ajánlatok száma:
7
18.. Berzencei Festetich kastélyból származó, trófea, melyet a rajta lévő felirat tanúsága szerint Metternich gróf őméltósága lőtt június 16-án. A felirat többi része nem olvasható. Hátoldalán a Festetichek leltári számával. A trófea sérült. /  18.. Trophy of Count Metternich. Shot in the woods of Berzence. The trophy comes from the castle of Berzence, owned by the Festetich duke family. With record number of the Festetich family. Damaged 65 cm
11836.
 

18.. Berzencei Festetich kastélyból származó, trófea, melyet a rajta lévő felirat tanúsága szerint Metternich gróf őméltósága lőtt június 16-án. A felirat többi része nem olvasható. Hátoldalán a Festetichek leltári számával. A trófea sérült. / 18.. Trophy of Count Metternich. Shot in the woods of Berzence. The trophy comes from the castle of Berzence, owned by the Festetich duke family. With record number of the Festetich family. Damaged 65 cm

 
Nincs eladva
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
135.593
EUR
,
160.000
USD
,
0.133
BTC
Ajánlatok száma:
0
1837 Károlyi-Patty Károlyi család nemesi lajstromba vételi okirata. Károlyi István (később Trattner-Károlyi István (1794-1863) nyomdatulajdonos, ügyvéd, író) és testvére Károlyi János és családjuk részére, Pest-Pilis-Solt Vármegye, számos aláírással, köztük a vármegye főjegyzőjének, Nagy Istvánnak és számos táblabírónak az aláírásával, szárazpecséttel, magyar és latin nyelven, rossz állapotban, hiánnyal, szakadással, 6 p.
11837.
 

1837 Károlyi-Patty Károlyi család nemesi lajstromba vételi okirata. Károlyi István (később Trattner-Károlyi István (1794-1863) nyomdatulajdonos, ügyvéd, író) és testvére Károlyi János és családjuk részére, Pest-Pilis-Solt Vármegye, számos aláírással, köztük a vármegye főjegyzőjének, Nagy Istvánnak és számos táblabírónak az aláírásával, szárazpecséttel, magyar és latin nyelven, rossz állapotban, hiánnyal, szakadással, 6 p.

 
Nincs eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
20.339
EUR
,
24.000
USD
,
0.020
BTC
Ajánlatok száma:
0
1837 Kollár István (1764-1844) királyi tanácsos, választott püspök aláírása egyházi ügyben íródott okmányon, szárazpecséttel, későbbi rábélyegzésekkel, kisebb szakadásokkal.
11838.
 

1837 Kollár István (1764-1844) királyi tanácsos, választott püspök aláírása egyházi ügyben íródott okmányon, szárazpecséttel, későbbi rábélyegzésekkel, kisebb szakadásokkal.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2.712
EUR
,
3.200
USD
,
0.003
BTC
Ajánlatok száma:
1
1837 Kollár István (1764-1844) királyi tanácsos, választott püspök aláírása egyházi ügyben íródott okmányon, szárazpecséttel, későbbi rábélyegzésekkel, kisebb szakadásokkal.
11839.
 

1837 Kollár István (1764-1844) királyi tanácsos, választott püspök aláírása egyházi ügyben íródott okmányon, szárazpecséttel, későbbi rábélyegzésekkel, kisebb szakadásokkal.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2.712
EUR
,
3.200
USD
,
0.003
BTC
Ajánlatok száma:
1

Árverési szűrés

Aktuális híreink


Aukciós vásárlói jutalék: 22%

302. aukció:
Elszámolás: augusztus 8-tól;

303. aukció:
Fizetési határidő: augusztus 18;
Elszámolás: augusztus 22- től;

304. aukció:
Megtekintés: augusztus 14-17 között;
Tételek átvétele: augusztus 21-én, 10 órától;
Fizetési határidő: szeptember 1;
Elszámolás: szeptember 12-től



 

  Eseménynaptár

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő-Szerda: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés