Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 444

16070.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Fraknói Vilmos: Egyháznagyok a magyar középkorból. Bp., 1915, Élet Irodalmi és Nyomda Rt (Bibliotheca vitae). Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, szakadozott borítóval, a borító részben elvált a gerincétől, tulajdonosi névbejegyzéssel.
16071.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Fehérváry Margit: Isten békéje. Bp., 1940, Korda Rt. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.
16072.

Kikiáltási ár:
800 Ft
16073.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Bibliográfia a magyar országgyűlésről, a képviselőkről és a képviselők választásáról. Összeáll.: Soltész István. 2001. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
16074.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
[Szentimrényi Imre:] [A zene története, különös tekintettel a magyar és magyarországi zenére.] [Bp.], [é. n.], [szerzői]. Félvászon kötésben, címlapja hiányzik.
16075.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Nagy Károly: Háromnegyed évszázad a zene szolgálatában. Bakonyi Béla abaújszántói zenetanár életútja és munkássága. Abaújszántó - Miskolc - Ózd, 1996, Pedagógusok Szakszervezete Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Alapszervezeteinek Szövetsége. A szerző dedikációjával! Papírkötésben, jó állapotban.
16076.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Kötő József: A színház fanatikusa. Senkálszky Endre életregénye. Kolozsvár, 2004, Korunk Baráti Társaság - Komp-Press Kiadó. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
16077.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
16078.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Török Sándor: Egy kis kertet szerettem volna. Bp., 1979, Magvető. A szerző dedikációjával. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
16079.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Nyugati magyar esszéírók antológiája 1986. Vál., szerk.: Borbándi Gyula. Bern, 1986, Európai Protestáns Magyar Szabadegyetem. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
16080.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Deák Ferencz beszédei 1866-1867. Szerk.: Kónyi Manó. Bp., 1897, Franklin. Kissé kopott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
16081.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft