Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 444

Lambrecht Kálmán: Hermann Ottó élete. Budapest, é. n., Magyar Könyvbarátok. Kiadói kissé kopottas félvászon kötésben.
15830.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15831.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Gyöngyössy Istvánné: Angol nyelv a vendéglátásban, az idegenforgalomban és a kereskedelemben. Haladóknak. Bp., 1979, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói papírkötés.
15832.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Münchhausen. Az igazmondó német báró csodálatos kalandjai. A magyar ifjúságnak elmeséli Gaal Mózes. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Könyvkiadóvállalata, 152 p. Illusztrált kiadói félvászon-kötésben, Gottermayer-kötésben, a borító illusztrációján kopás nyomokkal, a borító háta kissé foltos, de egyébként jó állapotban.
15833.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Dr. Budai László: Angolul. Kevés szóval. Bp.,1992, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés.
15834.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1991 Könyv az irodalomért. Az ünnepi könyvhét sorszámozott kiadványa. 647/1000. Benne 9 iró saját kezű aláírásával: Faludy György, Sütő András, Tandori Dezső és mások. Spirálfűzött papírkötésben. 184p.
15835.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15836.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
15837.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15838.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15839.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15840.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
15841.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft